Obwody głosowania

 Do pobrania:

1. Obwieszczenie Burmistrza Miasta Wągrowca z dnia  20 lipca 2015 r. - Informacja o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji do spraw referendum, w tym o lokalach obwodowych komisji do spraw referendum dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych uprawnionych do udziału w referendum, a także o możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w Wągrowcu

2. Informacja o zmianie lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Wągrowcu:

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się referendum ogólnokrajowym, które odbędzie się 6 września br. oraz wyborami parlamentarnymi zarządzonymi na dzień 25 października 2015 r., uprzejmie informuję, że w wyniku uchwały Rady Miejskiej w Wągrowcu, podjętej 25 czerwca 2015 roku, zmianie uległa siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 obsługującej ulice:JEŻYKA, LIBELTA i SŁOWACKIEGO.
Dotychczasowa siedziba OKW nr 3 mieściła się w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Jeżyka 50.
Poczynając od najbliższego referendum  zarządzonego na 6.09.2015 r. siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 mieścić się będzie w saliMiejskiej Biblioteki Publicznej przy  ul. Średniej 18.
Bardzo proszę o zapamiętanie tej ważnej dla Państwa informacji, a w dniu referendum i wyborów o udanie się do właściwego dla swojego miejsca zamieszkania lokalu wyborczego.
Informacje o obwodach głosowania oraz przypisanych do nich ulicach i posesjach oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych,  znajdują się także na informacyjnych plakatach wyborczych wywieszonych na terenie Wągrowca.
Z wyrazami szacunku
mgr inż. Krzysztof Poszwa
BURMISTRZ MIASTA